0

Reklamacje i zwroty

 

Reklamacje oraz zwroty w sklepie internetowym są przeprowadzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, a w szczególności z ustawą o ochronie praw konsumenta oraz Kodeksem Cywilnym.

W przypadku wystąpienia wady produktu, Klient ma prawo do złożenia reklamacji. Aby złożyć reklamację, Klient powinien skontaktować się ze sklepem internetowym, informując o wystąpieniu wady i przedstawiając szczegóły dotyczące produktu oraz zamówienia.

Sklep internetowy ustosunkuje się do reklamacji w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. W przypadku uznania reklamacji, sklep internetowy dokona naprawy lub wymiany produktu na wolny od wad, a w przypadku niemożliwości dokonania naprawy lub wymiany, zwróci Klientowi pełną kwotę zapłaconą za produkt oraz koszty jego dostawy.

Klient ma także prawo do odstąpienia od umowy zawartej w sklepie internetowym w ciągu 14 dni od dnia otrzymania towaru, bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów zwrotu towaru. Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, Klient powinien złożyć oświadczenie w formie pisemnej lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres sklepu przed upływem terminu określonego w przepisach prawa.

Towar należy zwrócić na adres podany przez sklep internetowy, w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Sklep internetowy zwróci Klientowi kwotę zapłaconą za towar w ciągu 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

 

W przypadku jakichkolwiek problemów z reklamacją lub zwrotem, Klient może skontaktować się z obsługą klienta sklepu internetowego, która udzieli wszelkiej niezbędnej pomocy.

 

 

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco z nowościami i promocjami!


© 2023 MikaMika wysokiej jakości produkty z jedwabiu. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl sklepy internetowe Szczecin