0

Płatności i dostawa

 

W sklepie internetowym MikaMika.com.pl istnieje możliwość wyboru różnych form płatności oraz sposobów dostawy towarów. Poniżej przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące płatności i wysyłki w sklepie internetowym:

 

Płatności:

– Klient ma możliwość dokonania płatności za zamówienie za pośrednictwem przelewu bankowego, płatności elektronicznych, a także płatności przy odbiorze (odbiór osobisty w Szczecinie).

– W przypadku dokonania płatności za pośrednictwem przelewu bankowego, zamówienie jest realizowane po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym sklepu internetowego.

 

Wysyłka:

– Sklep internetowy wysyła zamówienia na terenie Polski, a także do wybranych krajów Unii Europejskiej.

– Dostawa towarów realizowana jest za pośrednictwem kuriera, poczty lub paczkomatu, w zależności od wybranej przez Klienta opcji.

– Czas dostawy zależy od wybranej formy dostawy oraz miejsca docelowego i wynosi zazwyczaj od 1 do 5 dni roboczych.

 

Koszty:

– Koszty dostawy są naliczane indywidualnie w zależności od wybranej formy dostawy, wagi i rozmiaru paczki, a także adresu dostawy.

– Koszt dostawy jest wyświetlany w trakcie składania zamówienia, przed potwierdzeniem transakcji.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących płatności i dostawy w sklepie internetowym, Klient może skontaktować się z obsługą klienta, która udzieli wszelkiej niezbędnej pomocy.

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco z nowościami i promocjami!


© 2023 MikaMika wysokiej jakości produkty z jedwabiu. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl sklepy internetowe Szczecin